Track da files (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: content
is: innihald

en: Size
is: Stærð

en: Time
is: Tími

en: Path
is: Slóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Attachment
is: Viðhengi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: File size
is: Skráarstærð

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: No name
is: Ekkert nafn

en: IP address
is: IP vistfang
