Track da files (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Size
kk: Көлем

en: Time
kk: Уақыт

en: Path
kk: Жол

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы
