Track da files (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: comment
ug: باھا

en: Anonymous user
ug: سەيياھ
