Track displayed files (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: content
ur: متن

en: Size
ur: حجم

en: Time
ur: وقت

en: Path
ur: پاتھ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Roles
ur: رولز

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
