Track da files (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: content
bg: съдържание

en: Size
bg: Размер

en: Time
bg: Време

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Roles
bg: Роли

en: comment
bg: Коментар

en: Anonymous user
bg: Анонимен
