Track da files (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: content
bs: sadržaj

en: Size
bs: Veličina

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja

en: Attachment
bs: Prilog

en: Created
bs: Kreiran

en: Roles
bs: Uloge

en: User name
bs: Korisničko ime

en: comment
bs: komentar

en: Related content
bs: Vezani sadržaj

en: No name
bs: Bez imena
