Track da files (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: content
ca: contingut

en: Size
ca: Mida

en: Time
ca: Hora

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Roles
ca: Rols

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Original image
ca: Imatge original

en: Counter
ca: Comptador

en: Browser
ca: Navegador

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: comment
ca: comentari

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: No name
ca: Sense nom

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: IP address
ca: Adreça IP

en: View more
ca: Veure més

en: Referer
ca: Referència

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).

en: File mime
ca: Mime del fitxer

en: Path id
ca: ID del camí
