Track da files (7.x-1.5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Aawändername

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: File ID
de: Dokumänt-ID

en: File size
de: Dokumäntgrössi

en: Original image
de: Original-Bild
