Track da files (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: content
hu: tartalom

en: Size
hu: Méret

en: Time
hu: Idő

en: Path
hu: Útvonal

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: File size
hu: Fájlméret

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Counter
hu: Számláló

en: Browser
hu: Böngésző

en: User name
hu: Felhasználónév

en: comment
hu: hozzászólás

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: No name
hu: Nincs név

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: IP address
hu: IP-cím

en: View more
hu: Továbbiak megtekintése

en: time
hu: idő

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
hu: Ha egyik szerepkör sincs kiválasztva, akkor az összes felhasználó követve lesz. Ha egy felhasználó egyik bejelölt szerepkörnek a tagja, akkor követve lesz (vagy kihagyva, a beállítástól függően).

en: Ip
hu: IP

en: File mime
hu: Fájl MIME

en: Path id
hu: Útvonalazonosító
