Track da files (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Size
lv: Izmērs

en: Time
lv: Laiks

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Roles
lv: Lomas

en: File ID
lv: Faila ID

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Browser
lv: Pārlūks

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: comment
lv: komentārs

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: IP address
lv: IP adrese

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
