Track da files (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Time
ml: സമയം

en: Path
ml: വഴി

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
