Track da files (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: content
os: мидис

en: Size
os: Ас

en: Time
os: Афон

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
