Track da files (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: comment
am: አስተያይት

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
