Track da files (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: content
ast: conteníu

en: Size
ast: Tamañu

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Browser
ast: Restolador
