Track da files (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: content
eu: edukia

en: Size
eu: Tamaina

en: Time
eu: Ordua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Roles
eu: Zereginak

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: comment
eu: iruzkina

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: No name
eu: Izenik ez

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: IP address
eu: IP helbideak

en: View more
eu: Bistaratu gehio

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
