Track da files (7.x-1.6) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Size
ht: Grosè

en: Filename
ht: Non fichye

en: comment
ht: kòmantè

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim
