Track da files (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Size
sk: Veľkosť

en: Time
sk: Čas

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Attachment
sk: Príloha

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: File ID
sk: ID súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Browser
sk: Prehliadač

en: User name
sk: Meno používateľa

en: comment
sk: komentár

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: No name
sk: Bez názvu

en: Entity type
sk: Typ entity

en: IP address
sk: IP adresa

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
