Track da files (7.x-1.7-rc1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: content
cy: cynnwys

en: Size
cy: Maint

en: Time
cy: Amser

en: Path
cy: Llwybr

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: File ID
cy: ID ffeil

en: comment
cy: sylw

en: Default display
cy: Rhagosod arddangos

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys

en: No name
cy: Dim enw

en: Image style
cy: Arddull delwedd
