Track da files (7.x-1.7-rc1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: content
ro: conţinut

en: Size
ro: Mărime

en: Time
ro: Ora

en: Path
ro: Cale

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Attachment
ro: Anexă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Counter
ro: Numărător

en: User name
ro: Nume utilizator

en: comment
ro: comentariu

en: Default display
ro: Afișare implicită

en: Anonymous user
ro: Vizitator

en: No name
ro: Fără nume

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: IP address
ro: Adresă IP

en: Referer
ro: Sursa

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: File mime
ro: Fișier mime

en: Path id
ro: Id-ul căii
