Track displayed files (7.x-1.7-rc1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: content
te: విషయం

en: Size
te: కొలత

en: Time
te: సమయం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Browser
te: విహారిణి

en: comment
te: వ్యాఖ్య

en: Anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
