Track da files (7.x-1.7-rc1) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: content
tr: içerik

en: Size
tr: Boyut

en: Time
tr: Zaman

en: Path
tr: Yol

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Attachment
tr: Ek

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Roles
tr: Roller

en: File ID
tr: Dosya ID

en: File size
tr: Dosya boyutu

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Counter
tr: Sayaç

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: comment
tr: yorum

en: Related content
tr: İlgili içerik

en: Default display
tr: Varsayılan görünüm

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: No name
tr: İsimsiz

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: IP address
tr: IP adresi

en: View more
tr: Devamı

en: Referer
tr: Yönlendiren

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Add to the selected roles only
tr: Sadece seçili rollere ekle

en: Add to every role except the selected ones
tr: Seçilenler hariç tüm rollere ekle

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
tr: Eğer hiç rol seçilmezse tüm kullanıcılar izlenir. Eğer bir kullanıcı seçili role sahipse, o kullanıcı izlenir (ya da seçtiğiniz ayara göre, izlenmez).

en: Path id
tr: Yol kimliği
