Track displayed files (7.x-1.7) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: content
id: konten

en: Size
id: Ukuran

en: Time
id: Waktu

en: Path
id: Jalur

en: Filename
id: Nama berkas

en: Attachment
id: Lampiran

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Roles
id: Peran

en: File ID
id: ID berkas

en: File size
id: Ukuran berkas

en: Original image
id: Gambar asli

en: Counter
id: Penghitung

en: Browser
id: Peramban

en: User name
id: Nama pengguna

en: comment
id: komentar

en: Anonymous user
id: Pengguna anonim

en: No name
id: Tanpa nama

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: IP address
id: Alamat IP

en: Platform
id: Perangkat

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style

en: Path id
id: Id jalur
