Track da files (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: content
mr: मजकूर

en: Size
mr: आकार

en: Time
mr: वेळ

en: Path
mr: रस्ता

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
