Track da files (7.x-1.7) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Time
my: အချိန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
