Track da files (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: content
oc: contengut

en: Size
oc: Talha

en: Time
oc: Ora

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Roles
oc: Ròtles

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Original image
oc: Imatge original

en: Browser
oc: Navigador

en: comment
oc: comentari

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: No name
oc: Aucun nom

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
