Track da files (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: content
th: เนื้อหา

en: Time
th: เวลา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: comment
th: ความคิดเห็น

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Path id
th: พาธ id
