Track da files (7.x-1.8) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: content
gu: સામગ્રી

en: Size
gu: માપ

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: IP address
gu: IP સરનામું

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
