Track da files (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: content
jv: kontén

en: Size
jv: Ukuran

en: Time
jv: Wektu

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Roles
jv: Parāgā

en: File ID
jv: ID berkas

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Original image
jv: Gambar asli

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
