Track da files (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Size
lt: Dydis

en: Time
lt: Laikas

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: File ID
lt: Failo ID

en: File size
lt: Failo dydis

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: User name
lt: Nario vardas

en: comment
lt: komentaras

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Default display
lt: Numatytas rodymas

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: IP address
lt: IP adresas

en: User information
lt: Nario informacija

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
