Track da files (7.x-1.8) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: content
pl: zawartość

en: Size
pl: Rozmiar

en: Time
pl: Czas

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Roles
pl: Role

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Counter
pl: Licznik

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: comment
pl: komentarz

en: Default display
pl: Domyślna

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: IP address
pl: Adres IP

en: View more
pl: Zobacz więcej

en: Platform
pl: Platforma

en: Referer
pl: Odwołujący

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).

en: Path id
pl: Id ścieżki
