Track da files (7.x-1.8) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Size
sl: Velikost

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Attachment
sl: Priponka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Roles
sl: Vloge

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Browser
sl: Brskalnik

en: comment
sl: komentiraj

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: IP address
sl: IP naslovi
