Track da files (7.x-1.8) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: content
sv: innehåll

en: Size
sv: Storlek

en: Time
sv: Tid

en: Path
sv: Sökväg

en: Filename
sv: Filnamn

en: Attachment
sv: Bilaga

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Roles
sv: Roller

en: File ID
sv: Filens ID

en: File size
sv: Filstorlek

en: Original image
sv: Originalbild

en: Counter
sv: Räknare

en: Browser
sv: Webbläsare

en: User name
sv: Användarnamn

en: comment
sv: kommentar

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Default display
sv: Standardvisning

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: No name
sv: Inget namn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: IP address
sv: IP-adress

en: View more
sv: Visa mer

en: Referer
sv: Refererare

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Path id
sv: ID-nummer för sökväg
