Track da files (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Size
af: Grootte

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Created
af: Geskep

en: Roles
af: Rolle

en: comment
af: kommentaar

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker
