Track da files (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: content
ar: المحتوى

en: Size
ar: الحجم

en: Time
ar: الوقت

en: Path
ar: المسار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Attachment
ar: المرفق

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: File ID
ar: معرف الملف

en: File size
ar: حجم الملف

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Counter
ar: عداد

en: Browser
ar: المتصفّح

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: comment
ar: تعليق

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: User information
ar: معلومات المستخدم

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
