Track da files (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: content
el: ύλη

en: Size
el: Μέγεθος

en: Time
el: Ώρα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Roles
el: Ρόλοι

en: File ID
el: ID αρχείου

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: comment
el: σχόλιο

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: User information
el: Πληροφορίες χρήστη

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους

en: Add to every role except the selected ones
el: Προσθήκη σε κάθε ρόλο εκτός από τους επιλεγμένους

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
el: Αν κανένας από τους ρόλους δεν επιλεγεί, όλοι οι χρήστες θα παρακολουθούνται. Αν ένας χρήστης ανήκει σε κάποιον από τους επιλεγμένους ρόλους, ο χρήστης τότε θα παρακολουθείται (ή όχι, ανάλογα με τη ρύθμιση παραπάνω).
