Track da files (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Size
hy: Չափ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: IP address
hy: IP հասցե

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
