Track da files (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Size
ku: قەبارە

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: comment
ku: بۆچوون

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
