Track displayed files (7.x-1.9) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Size
ne: आकार

en: Time
ne: समय

en: Path
ne: मार्ग

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Roles
ne: भूमिका

en: Platform
ne: प्लेटफर्म
