Track displayed files (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Size
az: Ölçü

en: Time
az: Vaxt

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Attachment
az: Qoşma

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Roles
az: Rollar

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Counter
az: Sayğac

en: Browser
az: Brauzer

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: comment
az: şərh

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: No name
az: Ad yoxdur

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Referer
az: Referen
