Track Field Changes (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: User
ru: Пользователь

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Field Name
ru: Название поля

en: The unique id key for the active domain.
ru: Уникальный ключевой идентификатор для активного домена.

en: Creation Date
ru: Дата создания
