Track Field Changes (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Field Name
ca: Nom del camp
