Track Field Changes (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Creation Date
nl: Aanmaakdatum
