Track Field Changes (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Log
gl: Rexistro

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Content Type
gl: Tipo de Contido
