Track Field Changes (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Log
ja: ログ

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Creation Date
ja: 作成日
