Track Field Changes (7.x-1.0-beta4) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Log
no: Logg

en: Name
no: Navn

en: User
no: Bruker

en: Content Type
no: Innholdstype

en: Field Name
no: Feltnavn
