Track Field Changes (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Log
pl: Dziennik

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: The unique id key for the active domain.
pl: Unikatowy klucz ID dla aktywnej domeny.

en: Creation Date
pl: Data utworzenia
