Track Field Changes (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi
