Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Log
be: Журнал

en: Yes
be: Так

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Content Type
be: Тып змесціва
