Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Yes
el: Ναι

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου
