Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Log
et: Logi

en: Yes
et: Jah

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja
